КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Тетіївська районна організація
Меню сайту

Корисні посилання
  • Київська обласна організація Профспілки
  • ЦК Профспілки
  • Федерація профспілок
  • Тетіївська РДА
  • Тетіївський відділ освіти
  • Тетіївський НВК
  • Тетіївська ЗОШ І-ІІІст. №3
  • Тетіївська ЗОШ І-ІІІст. №4
  • Галайківське НВО
  • Тетіївсьий районний Центр позашкільної освіти

  • Форма входу


    Календар
    «  Квітень 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

    Пошук

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 06:43

    Головна » 2016 » Квітень » 4 » Підсумки районного благодійного фестивалю
    16:48
    Підсумки районного благодійного фестивалю

    ПІДСУМКИ

    районного благодійного фестивалю художньої самодіяльності

    серед працівників освіти, присвячений 25 річниці Незалежності України

    «Живе в моєму серці Україна, живе до неї назавжди любов»

    31 березня 2016 року

    НОМІНАЦІЯ «ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ ТВОРІВ»

    Grand-Prix - Гарбар Л.В. – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»

    І місце – Суткова О.В. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Киченко Я.М. – Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»

    І місце  - Соловей О.С. – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..

    І місце – Бігун О.В. – Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»

    ІІ місце – Хохич М.О. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»

    ІІ місце – Паламарчук О.С. – Ненадихівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»

    ІІІ місце – Поліщук П.І. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»

    ІІІ місце – Самозван М.Г. – Клюківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»

    НОМІНАЦІЯ «ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ ВЛАСНОГО ТВОРУ»

    Grand-Prix

    • Марценюк Н.М. – Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
    • Отрошенко Г.І. – Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
    • Кузнєцова Т.М. – Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»

    І місце – Кравченко С.В. – Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Косупа М.М. – Тетіївський НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ст..»

    І місце – Ящук Г.П. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..

    І місце – Лисиця М.В. – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Лівінська В.Г. – Скибинецьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»

    ІІ місце – Аврамчук Н.А. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..

    ІІ місце – Кисюк Г.І. – Кошівська ЗОШ І-ІІ ст..

    ІІ місце – Борисюк А.О. – Горошківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»

    ІІІ місце – Оксак Н.М. – Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

    НОМІНАЦІЯ «СОЛІСТ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТ»

    І місце – Бондаренко С.І. - Кошівська ЗОШ І-ІІ ст.

    НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНІ ДУЕТИ»

    Grand-Prix - Гуменюк Т.А., Мельник О.О. - Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Лисиця М.В., Гонтар В.В. – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Єншина Н.В., Максименко І.Ю. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Невихожий Г.В., Кручко Ю.В. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»

    І місце – Мичан В.М., Панченко Т.В. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..

    ІІ місце – Мінаєва М.І., Кравчук О.П. – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..

    ІІ місце – Лівінська В.Г., Марушевська М.І. – Скибинецьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-д. с.»

    ІІ місце – Гонтар Г.В., Сторожук В.Ю. – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..

    ІІ місце – Квашу Г.І., Дем’янчук Г.В. – Горошківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»

    ІІІ місце – Киченко Я.М., Ковальчук Т.М. – Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - д. с.»

    ІІІ місце – Десятник Н.А., Паламарчук О.С. – Ненадихівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-д. с.»

    НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНЕ ТРІО»

    І місце – Коробко Т.І., Вдовиченко Н.В., Кучерява В.М. – Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – д. с.»

    І місце – Буравець О.М., Костинська М.В., Возна Л.В. – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»

    ІІ місце – Борсук О.В., Юрчук Л.Л., Войцехівська Я.А., Ящук Г.П. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..

    ІІ місце – Зарубежнова Л.А., Сорока Г.І., Слободян Н.А. – Теліжинецьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»

    НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ»

    І місце – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»

    І місце – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..

    І місце – Теліжинецьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»

    І місце – Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»

    І місце – Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

    І місце – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..

    ІІ місце – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..

    ІІ місце – Тетіївський НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ст..»

    ІІ місце – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..

    ІІ місце – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..

    ІІ місце – Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»

    ІІІ місце – Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»

    ІІІ місце – Денихівська ЗОШ І-ІІ ст..

    ІІІ місце – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»

    ІІІ місце – Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»

    ІІІ місце – Клюківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»

    НОМІНАЦІЯ «ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ»

    Grand-Prix - Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – д. с.»

    І місце – Горошківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – д. с.»

    № п/п

    Назва НЗ

    Художнє читання

    Дуети

    Тріо

    Ансамблі

    Хори

    Соліст-інструм

    Разом місць

    Місце

    Grand Prix

    І місце

    ІІ місце

    ІІІ місце

    Grand Prix

    І місце

    ІІ місце

    ІІІ місце

    І місце

    ІІ місце

    ІІІ місце

    І місце

    ІІ місце

    ІІІ місце

    Grand Prix

    І місце

    1.

    Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    2

     

    2.

    Тетіївський НВК-ліцей

    1

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

    1

     

     

     

     

     

    3(G)

    I

    3.

    Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст..№3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    -

     

    4.

    Тетіївський НВК-гімназія

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

    2

     

    5.

    Височанське НВО

     

    1

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2

     

    6.

    Голодьківська ЗОШ

     

    1

     

     

     

    1

    1

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

    4

    II

    7.

    Денихівська ЗОШ

     

    1

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

    3G

    II

    8.

    Кашперівська ЗОШ

     

     

    1

     

     

    1

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    3

    III

    9.

    П’ятигірська ЗОШ

     

    1

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    3

    III

    10.

    Стадницьке НВО

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

    1

     

    11.

    Теліжинецьке НВО

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

    1

     

     

     

     

     

    2

     

    12.

    Черепинське НВО

     

     

    1

    1

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

    4

     

    13.

    Горошківське НВО

     

     

    1

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

    3

     

    14.

    Бурковецька ЗОШ

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

    1

     

     

     

     

    3

    III

    15.

    Галайківське НВО

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

    2G

     

    16.

    Дзвеняцьке НВО

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

    2G

     

    17.

    Дібрівське НВО

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    2G

     

    18.

    Кошівська ЗОШ

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    2

     

    19.

    Клюківське НВО

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

    2

     

    20.

    Ненадихівське НВО

     

     

    1

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2

     

    21.

    Росішківська ЗОШ

     

    1

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

    3

     

    22.

    Скибинецьке НВО

     

    1

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2

     

    23.

    Степівське НВО

     

    1

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

    1

     

     

    3G

    I

    Зайняте місце відзначалось по сумі призових місць, наявності Grand Prix, враховуючи положення – один дует або одне тріо, одне читання, перевага – вокальним ансамблям.

    1. Висловити подяки від президії районної організації Профспілки працівників освіти директорам навчальних закладів за особисту участь в районному фестивалі художньої самодіяльності серед працівників освіти:
    • Коробко Т.І. – Степівське НВО
    • Стасіневич Н.В. – Горошківське НВО
    • Єншиній Н.В. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
    • Корнієнко І.В. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
    • Борсук О.В. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
    1. Висловити подяки від президії районної організації Профспілки працівників освіти за особисту участь та організацію спілчан в районному фестивалі художньої самодіяльності серед працівників освіти:
    • Костенко Л.В. – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
    • Киченко Я.М. – Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
    • Кері С.А. – Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст..
    • Івановій Н.М. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
    • Сутковій О.В. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
    • Крет О.К. – Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
    • Хохич М.О. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
    • Юрчук Л.Л. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
    • Отрошенко Г.І. – Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
    • Кичань І.П. – Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
    • Ліщинській Н.П. – Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
    • Бровар Г.С. – Клюківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
    • Онищенко Л.О. – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..
    • Заїці С.Ф. – Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»

    ФОТО З ФЕСТИВАЛЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У ФОТОАЛЬБОМІ: http://tetiyvpon.at.ua/photo/

     

    Переглядів: 233 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
    Профспілка працівників освіти і науки України © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz