ПІДСУМКИ
районного благодійного фестивалю художньої самодіяльності
серед працівників освіти, присвячений 25 річниці Незалежності України
«Живе в моєму серці Україна, живе до неї назавжди любов»
31 березня 2016 року
НОМІНАЦІЯ «ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ ТВОРІВ»
Grand-Prix - Гарбар Л.В. – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
І місце – Суткова О.В. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Киченко Я.М. – Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»
І місце - Соловей О.С. – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..
І місце – Бігун О.В. – Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
ІІ місце – Хохич М.О. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»
ІІ місце – Паламарчук О.С. – Ненадихівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
ІІІ місце – Поліщук П.І. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»
ІІІ місце – Самозван М.Г. – Клюківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
НОМІНАЦІЯ «ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ ВЛАСНОГО ТВОРУ»
Grand-Prix
- Марценюк Н.М. – Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
- Отрошенко Г.І. – Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
- Кузнєцова Т.М. – Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
І місце – Кравченко С.В. – Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Косупа М.М. – Тетіївський НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ст..»
І місце – Ящук Г.П. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
І місце – Лисиця М.В. – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Лівінська В.Г. – Скибинецьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дит. садок»
ІІ місце – Аврамчук Н.А. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
ІІ місце – Кисюк Г.І. – Кошівська ЗОШ І-ІІ ст..
ІІ місце – Борисюк А.О. – Горошківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дит. садок»
ІІІ місце – Оксак Н.М. – Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1
НОМІНАЦІЯ «СОЛІСТ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТ»
І місце – Бондаренко С.І. - Кошівська ЗОШ І-ІІ ст.
НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНІ ДУЕТИ»
Grand-Prix - Гуменюк Т.А., Мельник О.О. - Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Лисиця М.В., Гонтар В.В. – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Єншина Н.В., Максименко І.Ю. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Невихожий Г.В., Кручко Ю.В. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»
І місце – Мичан В.М., Панченко Т.В. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
ІІ місце – Мінаєва М.І., Кравчук О.П. – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..
ІІ місце – Лівінська В.Г., Марушевська М.І. – Скибинецьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-д. с.»
ІІ місце – Гонтар Г.В., Сторожук В.Ю. – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..
ІІ місце – Квашу Г.І., Дем’янчук Г.В. – Горошківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»
ІІІ місце – Киченко Я.М., Ковальчук Т.М. – Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - д. с.»
ІІІ місце – Десятник Н.А., Паламарчук О.С. – Ненадихівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-д. с.»
НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНЕ ТРІО»
І місце – Коробко Т.І., Вдовиченко Н.В., Кучерява В.М. – Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – д. с.»
І місце – Буравець О.М., Костинська М.В., Возна Л.В. – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
ІІ місце – Борсук О.В., Юрчук Л.Л., Войцехівська Я.А., Ящук Г.П. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
ІІ місце – Зарубежнова Л.А., Сорока Г.І., Слободян Н.А. – Теліжинецьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»
НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ»
І місце – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
І місце – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
І місце – Теліжинецьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»
І місце – Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»
І місце – Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1
І місце – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
ІІ місце – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..
ІІ місце – Тетіївський НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ст..»
ІІ місце – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
ІІ місце – Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст..
ІІ місце – Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»
ІІІ місце – Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»
ІІІ місце – Денихівська ЗОШ І-ІІ ст..
ІІІ місце – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»
ІІІ місце – Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д. с.»
ІІІ місце – Клюківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – д. с.»
НОМІНАЦІЯ «ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ»
Grand-Prix - Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – д. с.»
І місце – Горошківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – д. с.»
№ п/п
|
Назва НЗ
|
Художнє читання
|
Дуети
|
Тріо
|
Ансамблі
|
Хори
|
Соліст-інструм
|
Разом місць
|
Місце
|
Grand Prix
|
І місце
|
ІІ місце
|
ІІІ місце
|
Grand Prix
|
І місце
|
ІІ місце
|
ІІІ місце
|
І місце
|
ІІ місце
|
ІІІ місце
|
І місце
|
ІІ місце
|
ІІІ місце
|
Grand Prix
|
І місце
|
1.
|
Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст..№1
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
2
|
|
2.
|
Тетіївський НВК-ліцей
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
3(G)
|
I
|
3.
|
Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст..№3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
|
|
4.
|
Тетіївський НВК-гімназія
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
|
5.
|
Височанське НВО
|
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
6.
|
Голодьківська ЗОШ
|
|
1
|
|
|
|
1
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
4
|
II
|
7.
|
Денихівська ЗОШ
|
|
1
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
3G
|
II
|
8.
|
Кашперівська ЗОШ
|
|
|
1
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
3
|
III
|
9.
|
П’ятигірська ЗОШ
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
3
|
III
|
10.
|
Стадницьке НВО
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
11.
|
Теліжинецьке НВО
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
1
|
|
|
|
|
|
2
|
|
12.
|
Черепинське НВО
|
|
|
1
|
1
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
4
|
|
13.
|
Горошківське НВО
|
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
3
|
|
14.
|
Бурковецька ЗОШ
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
1
|
|
|
|
|
3
|
III
|
15.
|
Галайківське НВО
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2G
|
|
16.
|
Дзвеняцьке НВО
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
2G
|
|
17.
|
Дібрівське НВО
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
2G
|
|
18.
|
Кошівська ЗОШ
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
2
|
|
19.
|
Клюківське НВО
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
2
|
|
20.
|
Ненадихівське НВО
|
|
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
21.
|
Росішківська ЗОШ
|
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
3
|
|
22.
|
Скибинецьке НВО
|
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
23.
|
Степівське НВО
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
3G
|
I
|
Зайняте місце відзначалось по сумі призових місць, наявності Grand Prix, враховуючи положення – один дует або одне тріо, одне читання, перевага – вокальним ансамблям.
- Висловити подяки від президії районної організації Профспілки працівників освіти директорам навчальних закладів за особисту участь в районному фестивалі художньої самодіяльності серед працівників освіти:
- Коробко Т.І. – Степівське НВО
- Стасіневич Н.В. – Горошківське НВО
- Єншиній Н.В. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
- Корнієнко І.В. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
- Борсук О.В. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
- Висловити подяки від президії районної організації Профспілки працівників освіти за особисту участь та організацію спілчан в районному фестивалі художньої самодіяльності серед працівників освіти:
- Костенко Л.В. – Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
- Киченко Я.М. – Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
- Кері С.А. – Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст..
- Івановій Н.М. – Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст..
- Сутковій О.В. – П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст..
- Крет О.К. – Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
- Хохич М.О. – Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
- Юрчук Л.Л. – Бурковецька ЗОШ І-ІІ ст..
- Отрошенко Г.І. – Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
- Кичань І.П. – Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
- Ліщинській Н.П. – Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
- Бровар Г.С. – Клюківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
- Онищенко Л.О. – Росішківська ЗОШ І-ІІ ст..
- Заїці С.Ф. – Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитячий садок»
ФОТО З ФЕСТИВАЛЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У ФОТОАЛЬБОМІ: http://tetiyvpon.at.ua/photo/
|